Maltepe Yalı Mahallesi Su Tesisatcısı 0216 497 39 97

MALTEPE YALI MAHALLESİ

Maltepe yalı mahallesi su tesistçısı

zümrütevler su tesisatcisi

Maltepe Yalı mahallesi Bir çok işi yaptığımızın yani sıra musluk tamirini de bizler en iyi tam teçhizat şeklinde işinin ehli olan ustalarımız sayesinde şu tesisatçısı olarak yapıyoruz.

 

 

 

yalı mahallesi su tesisatcısı olarak Ana su vanasından suyu kestikten sonra aç kapa musluğun kolunda bulunan kırmızı yeşil renkteki klips ince bir tornavida ile hafif kastırarak sökülür ardından yıldız, düz tornavida yada uygun aliyan anahtar ile klips içindeki vida söküldükten sonra bataryanın kolu yukarıya paralel olarak çekerek çıkartılır kol çıktıktan sonra kromaj rozet elle yada elinizin kaymaması için bir bezle kavrayıp çevirerek sökülür. yalı mahallesinde su tesisatçısına ihtiyacınız olduğunda internet web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bize ulaştırırsanız servis ücreti almıyoruz.

Rezarvuar sökmeyi başardıysanız kar tuşa ulaşmanız için bir somun göreceksiniz bu somun da ingiliz – kurbağacık dediğimiz anahtarla sökülür ve kartuş görülür kartuşu yerinden çıkartınız ve yeni kartuşu aynı şekilde yerleştirin bataryayı aynı şekilde topladıktan sonra işlem bitmiş olur musluk kartuşunu batarya nızın markasına göre musluk üreticilerinden yada servislerinden sipariş edebilirsiniz bazı model kartuşları bulamayabilirsinizde. Bu şekilde yaptığımız musluk tamiri sizler için en iyi bir şekilde yapılır. Kırıp dökme pisletmeden işlemleri olmadan size kolaylık sağlamak için yapıyoruz. Bunun için bizleri aramanız sizin için yeterli olacaktır.iletişim hattımız;0216 497 39 97 /0532 247 97 98

Maltepe Yalı mahallesi su tesisatçısı

Maltepe Yalı mahallesi tesisatçı

Maltepe Yalı mahallesi tesisat

Maltepe Yalı mahallesi 

Maltepe Yalı mahallesi nöbetçi tesisatçı

Maltepe Yalı mahallesi 7 24 su tesisatçısı

Maltepe Yalı mahallesiacil su tesisatçısı

Maltepe Yalı mahallesi nöbetçi su tesisatçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir